Емилия живее в истински разкош с мъжа си!
Емилия показа луксозния палат, в който живее с двете си деца и съпруга си – бизнесменът Жорж Башур. Изпълнителката на „Смелите си имат всичко” се снима на фона на богато украсения хол на къщата.
Почитателите се възхитиха на пищния интериор, килима, грамадната картина и орнаментите, с които е украсен парапетът на втория етаж на къщата.
Даже сравниха палата на Емилия с тези в латиноамериканските сериали. На снимките на певицата се вижда, че имат и мега голям телевизор.
Междувременно тези дни блондинката писна от фалшиви профили, които организирали игри и раздавали обещания за парични награди.
Колежките й Галена и Преслава също са страдат от измамници, които използват снимките им, за да привличат наивни почитатели, писа Уикенд.
Коментари чрез Facebook
loading...
Коментирайте и вие: