Ангел Бончев съди „Наглите” – оцени двата си отрязани пръста за 20 милиона

Етикети: , , , ,

Ангел Бончев търси от „Наглите” компенсация в съда за 20 милиона лева

Angel Bonchev 111 300x208 Ангел Бончев съди „Наглите” – оцени двата си отрязани пръста за 20 милиона

"Наглите" отрязаха два пръста на Бончев

Бившият шампион по борба ще внесе иск едва след края на съдебния процес срещу Прокопи Културиста, Йожи и компания, когато вината им бъде доказана в съда – пише „Уикенд”. Ангел Бончев е най-тежко пострадалият от кървавата банда за отвличания с цел откуп. Той остана без два пръста, брутално отрязани по време на пленничеството му. За похитения и за отвлечената му впоследствие съпруга Камелия бяха платени общо 580 хиляди евро.

Докато беше измъчван от Прокопи Културиста и компания, Бончев бе изхвърлен от своя съдружник в „Литекс” Гриша Ганчев. Днес някогашният шампион по борба твърди, че не е получил нито стотинка за дяловото си участие в дружествата на Ганчев и че всичко това е заради „Наглите”. Финансисти са оценили загубите на Ангел Бончев на 20 милиона лева.

Angel Bonchev 2 300x225 Ангел Бончев съди „Наглите” – оцени двата си отрязани пръста за 20 милиона

Бончев ще съди "Наглите" до дупка

„Те ми съсипаха живота. Сринаха ме психически и финансово. Сега имам чувството, че съдът е на тяхна страна. Киро Киров, друг пострадал от тях, много правилно отбеляза, че на практика адвокатите на „Наглите” ги защитават с нашите пари” – коментира Бончев, който е твърдо решен да води дълга съдебна битка с изродите.

Ако бизнесменът спази заканата си да заведе и дело от частен характер срещу „Наглите” и да иска кръвнина от тях, то това ще е съдебният процес с финансов иск без прецедент досега. Бончев ще претендира да не внася такса от 4 процента за иска си, какъвто е законът за подобен род дела.

Бандата за отвличания „Наглите” отвлече 13 души и прибра за тях 15 милиона лева откупи, преди да бъде разбита миналата година. Парите от откупи обаче все още не са открити. По всяка вероятност по-голяма част от тях са укрити от тартора на бандата Прокопи Културиста. Алексей Петров и Антон Петров-Хамстера, сочени като покровители на бандата, пък не се сдобиха с обвинение от прокуратурата за съпричастност към „Наглите”.

Коментари чрез Facebook

2 thoughts on “Ангел Бончев съди „Наглите” – оцени двата си отрязани пръста за 20 милиона

  1. Да ги съди той,като ни е келява държавата.Тези вече трябваше да гният в най-мрачните зандани,но прехваляният ни съд ги пусна.

  2. Уйкенд а кой даде тия пари за Бончев бе лайняри.

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

*

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Уведомявайте ме за последващи коментари по тази публикация Абонирай се, без да коментираш.

eXTReMe Tracker