Етикети: България, държава, Илинден, Македония, фашизъм
„Ќе го признае ли Европа геноцидот над Македонците во Егејска Македонија од 1948 година или ќе продолжи да го поддржува новиот геноцид во 21-век? Новиот геноцид се спроведува во самата ЕУ, врз Македонците во Бугарија и Грција, чии фашистички режими сакаат да ги асимилираат Македонците кои таму немаат основни човекови права.“ – пише в официалната страница на ОМО Илинден-Пирин във Фейсбук. На чист български преведено(не, че не го разбрахте от първия път): Ще признае ли Европа геноцида на македонците в Егейска Македония, който продължава от 1948 г. до днес. Новият геноцид се случва в самия ЕС и е извършен от България и Гърция, чиито фашистки режими искат да асимилират македонците“.
В страницата на ОМО-Илинден участват близо 3000 фанатизирани македонци, чиято единствена цел е да плюят по България и да се преклянят пред „Майка Македония. Всекидневно се пускат какви ли не материали. Основно такива, каквито само болните македонски мозъци може да родят.
„КАДЕ Е СЕГА ЕВРОПА – КУРВАТА ВАВИЛОНСКА ДА ВИДИ КАКО БУГАРСКАТА ФАШИСТИЧКА ДРЖАВА СПРОВЕДУВА ФАШИЗАМ ВРЗ МАКЕДОНЦИТЕ ВО БУГАРИЈА КОИ НЕМААТ ОСНОВНИ ЧОВЕКОВИ ПРАВА!!!!!“ – гласи съобщение от 10 септември.
От организацията искат от македонското правителство и от премиера Никола Груевски да реагират незабавно „на най-новите изблици на фашизъм“ върху македонците в България, изразени чрез изтриването на графа македонец в образците за преброяването, което предстои във фашистката държава България”.
„Ако това е Европа, в която искаме да отидем, тогава македонският народ е против влизането в такава фашистка Европа”, пише администратора на ОМО Илинден Пирин.
Македонистката организация, която иска да бъде регистрирана като партия в България, е създадена през 1999г., за да защитава правата, езика и националността на хората в България, самоопределящи се като македонци по националност. Основното й занимание през последните години обаче е да неглижира българската държавност и българската национална идентичност и самосъзнание на населението в Благоевградския край, като се стреми да го „македонизира“.

те ни плюят ,и псуват а нашите медии им целуват краката-като пишат само за присаединяване на македония…..аз като българин неискам в домъ си някой които ме псува……и превеждаите целия текст.
Поздрав за всички македонци, които плюят по българия:
http://vbox7.com/play:4bd8baf4
Поздрав и за родоотстъпниците от хОМО Илинден
http://vbox7.com/play:e688c439
Ама, какво ми пука на мене за някаква си сбирщина, която няма друга работа явно и не иска да си седне на задника да си оправи тая държава Македония, в която с извинение няма основни не човешки права, ама и хигиенни няма, живеят като кочове в средновековието, беднотия, мизерияяяя, потресаваща липса на образование, на една тухла разстояние са от беднотията на кюрдите в Анатолия. Да не ми се развяват по фейсбук, ами да си седнат на задниците и да поработят малко за Майка Македония. Дотогава просто не ги бръсна за нищоооооооо
хахахах ще падна от смях . тия хора не се научиха за толкова време че държава като тяхната -с история дебела колкото меню на средно статистическа кръчма няма как да имат каквито и да е претенции а и в крайна сметка като сме толкова лоши да спрат да идват за паспорти да учат и живеят в България да си стоят на село и всичко ще е на ред но докато са в нашата държава ще трябва да живеят като българи и да се съобразяват с българите ако ли не – рейса и обратно в македония
abe ne vigdat li 4e bes nas 6te omrat ot vsqkade, sa kvo trqbva da pluqt taka, tva sa men e 6u6tata istoria kato bulgaria i rusiq samo 4e v omalen vid xD
abe ne vigdat li 4e bes nas 6te omrat ot vsqkade, sa kvo trqbva da pluqt taka, tva sa men e 6u6tata istoria kato bulgaria i rusiq samo 4e v omalen vid xD , suglasen sam s teb mijail xD as kato bqj po ispania mi ne isnasqja mnogo ne6ta ama tui kato sam tam gi spasvaj
Абе,тия вече ще ни изкарат,че сме ги робували 500 години,ей на времето 500 танка ви дадохме,това акт на геноцит върху вас ли е??? Едно немога да разбера…тия хора чийто мозъци биват промити от малка възраст плюят по нас а инач се редят за паспорти???Не обръщайте внимание,македония никой народ ВСЕ още не я признава като страна!
македонските лайняни истории край нямат
Абеее…ова е вистина!
Бугарија не треба да се вика Бугарија!
Во неа не постојат Бугари
2 500 000 Македонци кои ги немаат своите права
700 000 Турци кои ја регулираат државата со помош на
Роми 1 000 000 и повеќе!
Каде се Бугарите?
Дали има ДНК за таков народ?!
Што докажа игенеа?!
хах
Ииии да…да прашам…..како може во пописите на Бугарија да има 5071 Македонец…кога само ОМО ИЛИНДЕН се состои од 6000 ?!
Гледате дека на лагите им доаѓа крајот!!!
Независимо дали ни харесва или не, в България има хора, които се самоопределат като македонци по националност. Смятам, че всички българи трябва да приемем спокойно този факт и да ги оставим да се самоопределят като такива, каквито се чувстват. В противен случай, отричайки ги, ние просто наливаме вода в мелницата на ОМО, на драскачите от Народна Воля, на сърбоманските медии в Скопие, а на няколко пъти дори осъдиха България и в Страсбург. Всеки лев, постъпил в касата на ОМО от подобни присъди е недопустим разход за нашата страна. Така че нека си регистрират партийката, нека се явят на изборите, нека сложат графа „Македонец“ на преброяването. Тогава ще лъсне цялата истината за „многобройните“ македонци в България.