Цветанов гони духове, наглата Темида отново си затваря очите
Министърът на вътрешните работи – Цветан Цветанов, постоянно гони духове. Странното в случая е, че в повечето случаи ги хваща, но наглата Темида го шамаросва и пуска духовете на свобода, за да могат да вършат още пакости.
Арестуваните членове на престъпните групи „Всичко коз“ и „Килърите“ вече се радват на своята свобода, след като Софийският апелативен съд днес реши да ги освободи.
Припомняме ви, че задържаните при спец акция „Всичко коз“ са източили над 250 млн. лева. Денко Кръстев е освободен срещу парична гаранция от 10 хил. лева, Магдалина Кръстева – срещу 5 хил. лева. и Мария Китова – срещу 1000 лева. Съдът изтъква като мотив недостига на данни за това, че те са били част от организирана престъпна група.
А при операция „Килърите“ бяха задържани петима, за които имаше съмнение, че са организарали
покушението срещу Юри Галев. Последният беше прострелян, като по-късно почина в „Пирогов“ вследствие на получен инфаркт. Днес обаче съдът реши, че няма достатъчно доказателства, за да наложи най-тежката мярка – задържане под стража. По тази причина срещу подписка на свобода излизат Янко Попов-Туцо Дебелия, Петър Стоянов-Сумиста, Георги Петков-Дачи и Васил Костов-Кеца. Зад решетките остава единствено Методи Иванов за незаконно притежание на автомат „Калашников“.
„Държавата е безсилна пред съдебната система. Недоумявам за необходимостта за подобно решение след като по делото бяха призовани петима свидетели, които обясняват кой, къде, кога и защо е извършил деянието. Предоставени бяха томове материали и доказателства. В автомобила на данъчната служителка, която е играла ролята и на счетоводителка, бяха открити собственоръчно попълнени готови фактури на разследваните фирми. За две години задържаните по операция „Всичко коз” са причинили щети за над 250 млн. лв., а за последните 3 месеца – над 30 млн. лева”, изрази своето недоволство днес министърът на вътрешните работи.
За съжаление е факт, че в България съдът защитава престъпниците. Самият Цветан Цветанов определи спец акция „Килърите“ като една от най-успешните и най-важните през последните години. Мафиотите обаче са на свобода… за пореден път.
Ако си мафиот и убиеш някого, пускат те на свобода. Ако убиеш повече от един човек – освобождават те срещу смешна парична гаранция. А ако решиш да убиеш всички поред и те сгащят, не след дълго те пускат под домашен арест по болест – най-пресният такъв пример е Големия Маргин и неговите хемороидите.
В България гоним духове и понякога ги хващаме, само че Темида е достатъчно нагла, за да се изплези и да ни удари поредния си шамар. Тежко и горко на обикновения народ!







Четете ни през телефона си!





О г-н Цветанов ,защо си толкава невежа бе човек? Браво на съда. Отлично.българия е правова държава .Не може малоумници и невежи да командват съдиите и да обясняват кой е престъпник кой не ,как да бъде осъден и пр. Не става.шенген означава ,законност ,ред, човешки права и свободи, демокрация и железни правила. това е положението.Вярвайте и уважавайте българските съдии. Те заслужават това.
Добре,почваме да обичаме съдиите,гоним Цветанов ами Бойко какво да го правим бе ISE,нали си много отворен.Ако не кажеш ще те таковаме,ей.!
Абе тоя кретен бръщолевил пак глупости .Казал,че щялда обжалва решението на апелативния съд, а то е необжалваемо. Решението е окончателно бе кретен, не можеш да го обжалваш.Престани публично да говориш глупости. С тоя акъл за какъв Шенген ми говориш бе човек. Правиш ни за срам и резил .Не виждаш ли,че ти се смеят и ви гледат сеира. Айде влизай в правия път и прави реформите,че тебе те чакат. И престани поне публично да се изказваш,щото говориш само глупости.
BRAVO NA RAZKRITIA,STRAHOTNA SNIMKA !!!
ZABELEJETE NA cvetko cvtkov samo tupata fizionomia…istenski BAI GANIO…GOLIAM IZROD…!!!