Тото милионерът се самоуби

Етикети: ,

toto5 300x213 Тото милионерът се самоубиИзчезналият тото милионер се е самоубил, това твърдят служители на БДЖ, които споделят, че техният колега Ивайло Нинов е бил заклет играч на тото. 42-годишният кондуктор от гара Мездра изчезна именно преди да изтеглят джакпота.

Същевременно се разбра, че нищо не подозиращият, че ще спечели е имал сериозни финансови проблеми, придружени и с главоболия в работата.

Чашата на търпението преляла и фаталният край настъпил, след като го уволнили, а причината била, че не е таксувал двама души. Именно от този ден Нинов потънал в забвение, “изпарил се” без никой да знае къде е отишъл.

Колегите му споделят, че е станало случайно – инцидентно:

toto1 300x225 Тото милионерът се самоуби“Винаги си е гледал работата и никога не е имал наказания”, а станалото е по невнимание. Напоследък бил доста разсеян поради по-горе изложените причини и точно зареди тях е пропуснал да глоби двамата пътници без билети.

“Толкова дребно нарушение – не става въпрос за кражба или за измама”, възмутено коментира кондукторът Цветан Цолов.

След като установили изчезването му Цолов и останалите колеги взели да се подпитват къде е изчезнал Нинов, все пак градчето е малко, а те са били и приятели. Ето защо щом като не го намерили в дома му и като установили от съседите, че не са го виждали напоследък, веднага сигнализирали в полицията.

tototo1 300x225 Тото милионерът се самоубиСподелили на ченгетата каква е ситуацията, а те го обявили за общодържавно издирване. Не изключили версията да се е самоубил, макар да нямало предсмъртно писмо, но много често, в миг на психическа нестабилност, афектираните постъпвали по този начин.

След това настъпил денят на тегленето на джакпота, а заклетият тото играч вече го нямало, за да си го прибере.

Какво се е случило никой не може да каже, но факт е, че печелившия фиш е все още в неизвестност и един заклет тото играч е изчезнал.

Съвпадение ли е? Вие преценете сами.

Коментари чрез Facebook

3 thoughts on “Тото милионерът се самоуби

  1. Когато са повече от две съвпадения……нищо не е случайно!

  2. Айде бе. В началото беше някаква баба, сега кондуктор. Истината е, че няма никакъв печеливш. Чисто и просто държавата реши да прибере милионите.

  3. А как става така,че тиража е след неговото изчезване а се знае че фиша е негов,кой е проверил фиша?Помислете първо преди да пишете и твърдите глупости.

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

*

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Уведомявайте ме за последващи коментари по тази публикация Абонирай се, без да коментираш.

eXTReMe Tracker