Етикети: Алексей Петров, жени, Ива Павлова, любовници, Мариана Петрова, Надежда Георгиева, Наталия Гуркова, Трактора
Кои са жените, с които Алексей Петров е имал интимни контакти? Това не е поредната жълта клюка, която цели да разбули сексуалния живот на известна личност. Като знакова фигура от подземния свят, Трактора не имал интимни отношения със случайни жени. Всяка от любовниците на бившата барета е изиграла решаваща роля в неговия живот. Ако бракът му не е бил по сметка, то любовниците му със сигурност са били „по бизнес”.
Мариана Петрова – „официалната”
Годината е 1984-а. Алексей Петров се жени за продавачка в ЦУМ – Мариана Петрова. Запомнете това име, защото дамата и до днес си остава негова „официална жена”. Макар вече да живее с друга жена, от която има дете, Алексей все още не се е развел с Мариана. Посещавайки родното си село, Трактора винаги е придружен от първата си жена. Родителите му признават само нея.
Справка в Дакси показва, че Мариана Петрова е собственик на фирма ЕТ „Пела – Мариана Игнатова Петрова“, която се занимава с търговия на дребно в неспециализирани магазини с разнообразни стоки. В последствие ще видите, че всички жени, свързани интимно с Алексей Петров, имат участие във фирми. Съвпадение ли е и има ли връзка Трактора с техния бизнес?
Ива Павлова – „другата”
Ива Павлова е т.нар. „друга”. Макар с Алексей да живеят заедно в „супер баровска къща” в София (всъщност Трактора в момента живее на едно друго, по-топло място…) и Ива да му е родила дъщеря, Петров все още не я е представил на родителите си. 12-годишната Диляна, кръстена на майката на Алексей, не познава баба си и дядо си.
Както Razkritia.com писа двамата се запознават покрай Съюза за стопанска инициатива на гражданите. Днес 38-годишната Ива Павлова е акционер в дружеството „Лев инс”. Според справка в Дакси, тя участва и като собственик в още три фирми – „Екотур ЕООД” (занимава се с туризъм и хотелиерство), „Пела ЕООД” (името много напомня на фирмата на Мариана) и „АС БГ” ЕООД, която има дял в таксиметровата компания „Такси-с-експрес”. Участието на Ива Павлова в нито една от фирмите не е случайност. Така например името на „Такси-с-експрес” се свързва с Алексей Петров и проститутките му. Според запознати навремето бакшишите от фирмата са били лични шофьори на държанките на Трактора.
Да, съвпаденията взеха да намирисват.
Надежда Михайлова – дясната ръка
Вече е публична тайна, че и Хубавото Наде се е въргаляло в леглото на Трактора. И тук обаче романтиката отстъпва пред користните цели на Алексей Петров. Надежда Михайлова е поредното доказателство, че в живота на бившия агент от ДАНС няма случайна жена. Още през 1998 г. Михайлова започва съвместен бизнес със съпруга си. Познайте името на фирмата? „Такси-с-експрес”, разбира се. Така Хубавото Наде се гмурва в бизнеса с проститутки, където се запознава и с Трактора.
Според слуховете Петров е предоставил огромна сума пари на Камен Михайлов – съпруга на Надето. Нищо в този живот обаче не идва даром и Михайлова се отплаща за заема, като става любовница на Алексей. Запознати твърдят, че Надежда и днес продължава да върти бизнеса с проститутки и е дясната ръка на Петров.
Наталия Гуркова – държанката
Неотдавна стана ясно, че Мис България ’98 е спечелила короната си благодарение на Алексей Петров. Припомняме, че вдовицата на медийният бос Васил Папазов тогава държеше лиценза за конкурса „Мис България”. Ирина Папазова се обърнала именно към Трактора за помощ, тъй като се страхувала, че СИК и Маргините ще я саботират. В замяна на услугата Наталия Гуркова си ляга с бившата барета.
В последствие обаче слуховете носят, че Алексей се влюбил в манекенката и играта загрубяла. След като й подсигурил титлата за конкурса „Мис България”, Гуркова заменила ласките на Трактора с тези на влиятелен бизнесмен.
Надежда Георгиева – закланата адвокатка
Може би от всичките любовници на Петров най-печална е съдбата на убитата адвокатка Надежда Георгиева. Ямболската юристка започва работа при Алексей Петров, след като едва се измъква от лапите на местен баровец. Надежда Георгиева започва любовна афера с Трактора, като според запознати тя е шпионирала Никола Филчев по нареждане на Алексей.
На 28 февруари 2000 г. адвокатката е намерена мъртва в апартамента си в София. Бруталното убийство е извършено с кухненски нож, с който Надежда била прободена 9 пъти, а след това – увита в килим. Според разследването убийството е било непредумишлено. И до днес случаят не е разкрит, но според запознати физическият извършител е бил именно Никола Филчев.
Най-малко пет жени в живота на Алескей Петров и само една носи името му. За сметка на това всяка една от тях носи белега на Трактора – замесена е по един или друг начин в скандалните му далавери. Или е убита.


Олееееее…….Въобще не ми е минавало през акъла,че Михайлова може да е Мадам на публичните домове.Пълен отврат…….
БАСИ ИЗМИШЛЬОТИНИТЕ.НАДЕЖДА МИХАЙЛОВА В БИЗНЕС С ПРОСТИТУТКИ.ИЗГЛЕЖДА ,ЧЕ ОЩЕ СА ВИ НАВРЕНИ ГЛАВИТЕ В ЗАДНИЦИТЕ И ОТКАЗВАТЕ ДА ВИДИТЕ ИСТИНАТА ЗА АЛ.ПЕТРОВ.В ЕДНА НОРМАЛНА ДЪРЖАВА ТАКИВА КАТО ВАС ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ МИЛИОНИ ЗА ТАКИВА ИЗМИШЛЬОТИНИ И КЛЕВЕТИ.КОГАТО ТОВА СТАНЕ В БЪЛГАРИЯ ТОГАВА МОЖЕМ ДА ТВЪРДИМ ,ЧЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВА ТУК.
бабино ванге-я кажи ти каква е ИСТИНАТА за тая мутра алпиетро,че не мойм да съ сетим?!поне кажи колко убийства му тежат на…ооооооп,пардон-тази мутра съвест няма-ей тва от мен да го знаеш?и ако искаш,ще ти кажа ЗАЩО!!!
аз всичко мога да очаквам от надето
pomak