Петко Сертов, Алексей Петров и Ахмед Емин били масони от една и съща ложа
Бившият шеф на ДАНС Петко Сертов, неговият съветник в агенцията Алексей Петров и секретарят на Кабинета на Доган – Ахмед Емин са членували в една и съща масонска общност – „Братство и чест”. Най-висок ранг е имал Сертов, следван от Петров, който пък бил пряк наставник на Емин.
Дори самоубийството на Ахмед Емин е свързано с масонски ритуал. В последните си мигове той е облечен ритуално в черен костюм, с бяла риза. Застрелва се пред турската баня в сарая на Доган – символ на „чистилището”. Мястото на смъртта, както и облеклото са масонски знаци – твърдят запознати с порядките на тайните общества. От вътрешната страна на ревера на сакото на Емин била открита значката, емблема на общността „Братство и чест” – пергела на Архитекта, „всевиждащото око” на Създателя и двата кръстосани меча на братството и на честта.
Въпреки че Старият велик майстор Румен Ралчев отрича Петров и Емин да са масони, а за Сертов признава с половин уста, принадлежността на тримата към тайното общество „Братство и чест” е известна на посветените. Петко Сертов и досега присъства в управителното тяло на регистрираната организация с идеална цела „Братство и чест” – сочат данните от ДАКСИ.
Освен като по-висш в масонската йерархия Алексей Петрол държал в зависимост Ахмед Емин с различни компромати за проститутки и наркотици. Секретарят на Доган бил натоварен със задачата да убие лидера си, но вместо това взел решение да сложи край на живота си.
Смъртта посрещнал съобразно старите масонски ритуали.
Според Стария велик майстор Румен Ралчев в България има около 3000 масони. Не всички от тях обаче се познават, тъй като членуват в различни организации, повлияни от мощните ложи на Великобритания, Франция и Германия.
Станимир Тенев

Здрави с Биорезонансна терапия у дома


Четете ни през телефона си!




