Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината ни

Известният с лошата си слава, както у нас, така и в родната си Германия, Ник Щайн е замислил нов начин да ограбва безскрупулно. ник щайн Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината ниБившият водещ на много радио и телевизионни програми, които не се задържат дълго в ефир поради скандалното му поведение, наскоро пак „върти бизнес” в България.

А за заниманията му „бизнес” е силна дума, защото винаги са свързани със задкулисни дейности. В конкретния случай немският хитрец е създал интернет сайт на фиктивно радио. Според описанието станцията се казвала „Никита 1” и била „най-известното немскоезично радио в България”. Интересно, като е факт, че такова радио няма в момента. От интернет страницата може да разберем още, че то излъчвало музика, новини и полезна информация за нашенските чужденци.

Ще се запитате как разбираме, че Ник има нещо общо с измислицата? Измамникът е рекламирал на уебсайта, че води по въпросното радио всеки ден шоу по 5 часа. ник щайн 2 Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината ниА изгодата му от цялата история не е малка – за пореден път извлича неправомерно пари от наивници, които са му се доверили от Германия, Швейцария и Австрия. И не става дума за джобни пари, а за крупни суми от рекламодатели. Но какво пък? Няма да му е нито за първи, нито за последен път, считайки колко често са го изправяли пред съда и е лежал в уютна затворническа килия.

Но експертът-далавераджия не се е спрял дотук. Достоверността, чрез която ще се хванат повече хора в капана, той постигнал чрез конкретно написани честоти на радиото си. ник щайн 3 Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината ниСпоред Ник Щайн то се излъчвало в цели 4 града – София, Пловдив, Бургас и Стара Загора, но след проверка се оказва, че определените от него честоти не излъчват нищо. Може и да излъчват, де – примерно звуци, които само кучето ви чува! Но пък в града на Петя Дубарова и в града на тепетата на посочената честота на радиото му всъщност се излъчва Радио 1, което няма нищо общо с мошеника. Красимир Димитров, един от собствениците на класическото радио в Бургас, е възмутен. Той твърди, че сигурно се шегуват с него и че не е и чувал за такова радио, макар и да не е толкова учудваща измамата, щом зад нея стои Ник Щайн.

Припомняйки мътното и кърваво минало на Щайн, трябва да отбележим, че в Германия го търсят за многобройни парични измами на различни хора и не са го докладвали за международно издирване в Интерпол само заради малката присъда, която би го очаквала у дома. ник щайн 4 Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината ниНо както често се случва, отрепките,изгонени от страните си, намират тук убежище и балами, които да им се връзват и да ги зачитат само защото са чужденци. В даден момент обаче и на нас, българите, които си даваме (с извинение) задните части на всеки да ни опъне, ни прикипява. Така и Ник досега е обявяван за две общодържавни издирвания у нас, лежал е в килиите ни за измами на обикновени хора, пробвал е затворническата храна, но за жалост, твърде за кратко.

А преди драстичните мерки колко много са му сърбали попарата! Започвайки в бургаското радио „Гларус” през 1994 година, минавайки през „Пристис” в Русе и „Скай” във Видин. И където мине, русият германец носи погром за предаванията, като даже краде оборудване от някои студиа. Телевизията е новото му поприще след радиопредаванията, а списъкът с шоута по различни канали е голям. Блондинът е прехвърлил досега „Ден”, „Скат”, „Херос”, „Канал 2001” и „БКТВ”. Негова е вината за свалянето на първата – сегашното СЕМ намира за неподходящи расистките му, скандални теми и изявления и кратко след свалянето на предаването му забранява и на цялата телевизия да се излъчва.

Човекът е истинско природно бедствие и както доскоро се бяхме отървали от керка хубинова Безсрамният Ник Щайн върти нова далаверка в татковината нинего (миналата година беше обратно в немския радиоефир), нищо чудно пак да ни се строполи с гръм и трясък. А, как ще боли! Най-добре го знае Керка Хубинова, журналистката от вестник „Шоу”, която сигурно още помни изкълченото си от Ник Щайн рамо през 2007 година. При опит да го заснеме, немецът ударил мъжа й и тя също паднала, причинявайки си тежката контузия. Но по принцип чужденецът си е опърничав: пада си по щурите купони, напиването до безсъзнание, проститутките и доста честичко налитал на бой, щом нещо не му се хареса, според свидетели.

Нека си стои в Германия и там да прави номерца, че достатъчно ни е объркана държавата и само той ни липсва. Поне швабите знаят как да се оправят с такива измамници! А измамите нямат край…