Етикети: Асен Блатечки, секс
Асен Блатечки отнесе глоба в размер на 500 лв. заради рекламни постери на спектакъла “Секс, наркотици и рокендрол”
Асен Блатечки и колегата му Ивайло Христов са били глобени от общинарите във Велико Търново заради разлепени плакати на спектакъла “Секс, наркотици и рокендрол”, пише “Блиц”.
Разлепянето на голям брой рекламни плакати и то на нерегламентирани за целта места се счита за грубо нарушение, което разваля облика на града. Плакатите са нарушили естетически вид на сгради и места на територията на града и затова виновниците са били глобени с 500 лв. Освен това те ще трябва да отстранят незабавно разлепените плакати, за което също ще трябва да се
бръкнат с още толкова.
Асен Блатечки е бил предупреден от Инспектори на общинското предприятие “Реклама” и звеното за защита на потребителите към отдел “Общинска икономика”. Бил е съставен протокол с предписание, неспазването на който би довел до по-големи санкции, предвидени от закона.
В желанието си да привлекат повече посетители на спектакъла Асен Блатечки и Ивайло Христов са попрекалили с плакатите, което е разбираемо от друга страна. Не е тайна, че въпреки изнесените данни за голям интерес към родния театър, българските граждани са свили разходите си до минимум.


Коментари чрез Facebook