Скандал! Депутат размаха цигара с марихуана в парламента

Етикети: , , , , ,

Радослав Стоянов протестира срещу присъда на Специализирания наказателен съд

Ето че българските гласоподаватели видяха и това. Родните ни депутати започнаха да протестират не с плакати, не с знамена, а с… марихуана. Един от организаторите на протеста срещу АСТА – Радослав Стоянов, демонстрира недоволството си към една от присъдите на Специализирания наказателен съд. Магистратите наложиха 8-месечна присъда на младеж за притежание на една цигара марихуана. Недоволството на депутата произтича от това, че Спецсъдът е осъдил Светлин Пенев за пренасяне, изготвяне и търговия на наркотични

radoslav stoyanov BTV 150x150 Скандал! Депутат размаха цигара с марихуана в парламента

Радослав Стоянов

вещества. Присъдата бе произнесена на 2 февруари, след като младежът бе хванат с цигара марихуана.

Радослав Стоянов попита останалите депутати в пленарната зала дали имат запалка, за да покаже подкрепата си за младежта.

Депутатът настоява младежът да бъде помилван и призова това да направи Маргарита Попова, тъй като тя има съответните правомощия.

Красимир Велчев от ГЕРБ изказа възмущението си и определи действията на Радослав Стоянов като несериозни и възмутителни.

Всъщност присъдата била не за притежание на една цигара марихуана, а за предоставяне на терен за съхранение на наркотици, пише “Сега”.

Скандалът не впечатли особено депутатите и те продължиха дискусията си.

Радослав Стоянов е един от организаторите на протеста срещу търговското споразумение АСТА. Той присъства на съвместното заседание на четири парламентарни комисии за ACTA.

 

Коментари чрез Facebook

5 thoughts on “Скандал! Депутат размаха цигара с марихуана в парламента

  1. Да попитам този интелигентен човек кой е доказал, че от марихуаната се затъпява има само теории нищо не е доказано!!!
    Холандците какво като им е легализирана марихуаната по тъпи ли са ?!!?
    Вместо да пишете за същинските проблеми пишете не нужни неща и повечето от тях лъжливи

  2. ТРЯБВА да им намалим бройката 100 депутатчета и нито един повече

    поне по малко ще са простотиите – ДВОЙНО по-малко ….

    от НАС зависи !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Първо попрочетете за какво става на въпрос после ми обеснявайте, че марихуаната води до затъпяване!Доказали са го много доктори че влияе на кратковременната памет докато си под въздействието на THC!Но не се затъпява!Хората са я използвали като лекарство още преди 3000години!Одобрявам постъпката на депутата защото заради 1 цигара те изкарват престъпник!Докато разумните хора знаят, че от пушенето на Марихуана никой не е умрял а от алкохол и тютюн всяка година умират хиляди!Дано да се замислят малко глупавите управляващи и я легализират най-накрая!Да печели Държавата от акциз,а не МАФИЯТА!Легализацияяя!

  4. тази статия няма нищо общо с реалността! Първо се осведомявайте и после пишете, моля ви !!! + това Радослав Стоянов извади цигара в парламента за да видят всички за какво нелепо нещо е осъдено едно момче на 8 месеца затвор при това от специализиран съд, който трябва да се бори СРЕЩУ ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ. Да не говорим и че самото създаване на такъв съд противоречи на конституцията….Престанете да търсите скандала във всяка новина , ами започнете да се информирате и да пишете истини !

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

*

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Уведомявайте ме за последващи коментари по тази публикация Абонирай се, без да коментираш.

eXTReMe Tracker