Юлияна Плевнелиева проговори: Аз съм против този индивид Борисов

Юлияна-Плевнелиева

Юлияна Плевнелиева разкри, че думите на премиера „Който и да бях посочил, щеше да стане президент”, са я обидили безкрайно

Юлияна Плевнелиева най-сетне проговори. Първата дама даде интервю за в. „Капитал”, където нарече Бойко Борисов индивид, а ситуацията в държавата – цирк. Тя категорично заяви, че не желае да участва в този фарс, в който е намесен мъжът й и има пълното право да остане в сянка.

Юлияна Плевнелиева разкри, че думите на премиера „Който и да бях посочил, щеше да стане президент”, са я обидили безкрайно и са уронили престижа на мъжа й.

Борисов постави под съмнение интелигентността на обществото с тази реплика, заяви Юлияна Плевнелиева и допълни, че да си президент в България не е някакъв успех. Именно думите на „индивида Борисов” са омаловажили тази институция.

Президентшата повтори изказването на Росен Плевнелиев, че в президентството няма служба „първа дама”. Освен това, народът не е гласувал за нея, че да е длъжна да се съобразява с общественото мнение. Въпреки това Юлияна Плевнелиева подкрепя избора му да се кандидатира за президент, затова той трябва приеме нейното решение да не влиза в ролята на първа дама.

Тя увери, че винаги ще подкрепя съпруга си и той ще намира утеха у нея в трудните моменти. Но няма да прескача от шоу в шоу, за да угоди на Борисов.

Интервюто бе публикувано на сайта Бъзикилийкс, което прави достоверността му нищожна. Интернет изданието публикува само статии, плод на художествена измислица и Юлияна Плевнелиева не е давала подобно интервю. Все пак от измислените отговори на „президентшата” можем да си извадим много изводи, които отговарят на истината. Може би ако Юлияна Плевнелиева бе дала интервю, думите й нямаше да се различават от тези на измислената Юлияна Плевнелиева.