Майки: Направиха дъщерите ни проститутки в “Умна и красива”!

Етикети: ,

Вълна от гневни коментари заля форуми и социални мрежи

victorias secret 51 300x199 Майки: Направиха дъщерите ни проститутки в “Умна и красива”!“Превърнаха дъщерите ни в леки жени!” – коментират майки.
Конкурсът “Умна и красива” разбуни духовете в интернет пространството за пореден път. Поводът за недоволството на потребители и зрители на шоуто този път е свързан с голите задачи на участничките. Едно от най-големите предизвикателства за борещите се за китайски джип девойки било да се кълчат голи в стриптийз бар. Някои от момичета трябваше да го направят и по-рано по време на танците. Тогава видяхме как две от участничките съблазняваха и се

umna i krasiva 150x150 Майки: Направиха дъщерите ни проститутки в “Умна и красива”!

Потребители се бунтуват срещу Слави

излагаха по бельо пред цяла България. Но това не беше достатъчно за амбициозния и твърдо решен да си осигури висок рейтинг Слави Трифонов. Той реши да унижи още повече “умните и красивите” като ги приравни със стриптийзьорки, издават от kliuki.bg.
Някои от момичетата свалили дрехи и задръжки без проблем, други пък се заинатили и си спечели гнева на продуцента. Наказанието им било да извадят с уста всички банкноти, напъхани в костюма на еротична танцьорка.
Потребители се възмущават от гениалните задачи за проверка на умствения капацитет на участничките, които бълва шоуто. Някои майки на вече отпаднали момичета дори обмисляли дали да не съдят продуцентите, тъй като в клаузите на играта не били споменати голите задачи.
Едно е ясно – в България понятието “умна и красива” е равнозначно на “разкрепостена и готова на всичко за евтин джип”.

Коментари чрез Facebook

6 thoughts on “Майки: Направиха дъщерите ни проститутки в “Умна и красива”!

  1. Шоуто на глупостта.ха..ха..ха!Абе тия момичета да не би някой насила да ги е накарал да участват?Ей това немога да разбера.

  2. И плюс това джипа е японски (Сузуки), а не китайски!

  3. А кой ги е карал да ходят в това тъпо шоу?!

  4. Ако беше евтин джипа всички щяха да имат, а не да карат рено 19ска ;) Ако не оплюете някой няма да стане, селска работа.

  5. голяма излагацияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя кога взе книжка че забрави как се кара със скорости

  6. Стига сте говорили глупости,момичетата не са били голи,стига предразсъдъци,какво толкова са направили,че ги обиздате,заради един джип,нали все трябва да има нещо.

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

*

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Уведомявайте ме за последващи коментари по тази публикация Абонирай се, без да коментираш.

eXTReMe Tracker