Слави към участничка от “Умна и красива”: Бих искал да си моя!

Етикети: , , ,

Дългия промени мнението си към жените покрай шоуто

Слави Трифонов призна в шоуто си, че благодарение на претендентките за “Умна и красива”, той е променил мнението си за жените и то в положителна насока. Дългия се оказа и най-голямата клюкарка в тв ефира, защото не спря да разпитва девойките за гаджетата им, семейните неволи – в общи линии за всичко друго, но не и за професионалните им постижения.

Е, да! Действително обърна внимание на професионалните изяви на еротичната танцьорка, която подчерта колко се кефи на работата си. Дългия толкова се вживя в ролята си на душеприказчик, че се впусна във философски размисли и задълбочени анализи на танцувалните изяви на “розовата пантера”.

%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0 %D0%B8 %D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%B0 150x150 Слави към участничка от “Умна и красива”: Бих искал да си моя!

"Умна и краисва" се превърна в "Лична драма"

Слави предложи на друга участничка и бъдеща абитуриентка да я придружи на бала й, тъй като щяла да ходи не с кавалер, а с… кон.

Девойката имала слабост към животните и затова решила, че няма смисъл да си губи времето с мъже. Слави пък я съжали и показа готовност да се жертва.

“Умна и красива” се превърна повече в “Лична и драма”, защото Слави не спря да съветва участничките и да ги напътства в личните им дела.

“Нямам гадже, защото никой не ме харесва” – изплака една от девойките и Дългия за малко да й предложи носна кърпичка, за да си изплаче душата.

Коментари чрез Facebook

3 thoughts on “Слави към участничка от “Умна и красива”: Бих искал да си моя!

  1. Най-големият простак в държавата – с най-много телевизионно време ! Даже до скоро се водеше едва ли не в американска телевизия. Лъжите на комуноидните простаци нямат край !

  2. Умна и красива,ха..ха.Все едно да кажеш мокро и сухо!?

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

*

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Уведомявайте ме за последващи коментари по тази публикация Абонирай се, без да коментираш.

eXTReMe Tracker