Гърците ни завиждат за циганите

Гърците ни завиждат за броя на циганите, които у нас са около 4,7 % от населението, т. е. най- много в Европа и са решили на всяка цена да ни подбият бройката, като си купуват наши циганчета.
Поради бюрократични спънки при осиновяванията, гръцки бездетни двойки прибягвали до услугите на ромски нашенки чрез изобретателни трафиканти на жива плът, играещи ролята на посредници.
Схемата била следната: Трафикантите на хора подлъгвали задлъжнели бременни циганки, главно от Плевенския и Ловешкия край и ги убеждавали да си продадат бебетата, като в замяна те покрият дълговете им и им дадат допълнителна сума отгоре. Бременните раждали в гръцки болници, като болницата била наясно с машинациите, но си затваряла очите. Най- често детето било записвано като родено от гръцка майка или работата се потулвала. Момченцата вървели по 18 хил. евро, а момиченцата по 13- 14 хил. евро, като тези пари се изливали в джоба на трафикантите на хора. Договорената сума се давала на две части- при раждането и при извършен ДНК- анализ на бебето, показващ здравословното му състояние. Най- често родилките не получавали нищо, а обяснението на посредниците било, че са се охарчили прекалено много за покриване на дълговете. Бременността не се отразявала от граничните или други власти при излизане от граница, нито фигурирала някъде в документите.




Четете ни през телефона си!





И после ще ми говолят че са чиста нация ха ха ха ха . Да живеят циганите разплода на света . А пък аз се чудя защо има толкова черни българи е в нашта страна а то защо било . Циганите са ни е. ба. ли.
Докато се наричат българи-така ще е.Българските цигани немогат да бъдат различени от гърците,за тях са кукли ,пък и младите циганета-момчета,се обличат кати травестити и са доста търсени в Атина.добре печелят,живеят по хотели за 20евро на ден.циганките по всяко време на денонощието са готови ,, айде ма върви оправи човека-плаща си,,.Знаете аномалията на гърците за извратеност,пък и на млада плът.загубват си ума.пък и какво са някоя банкнота за извратеняците,важно е разнообразието,даже колкото по е гладен циганина/ката/ толкова по им е сладко да ги имат.Извращения колкото не сте сънували ,ако седнете в кафене на центъра в Атина.
брей завижцдали ни ми да си ги земат у тех има нема милон са ем ще моат да ги продават ем ще се циганеят едни на други ,ха дано ги приберат да рахатясаме и ние