Китайците се топят

r13 10 1 300x195 Китайците се топят

Китайците намаляват с всяка изминала година. Парадоксално, но факт.
Най- многобройната нация преживява спад в своята населеност.

Тян Сюеюан, бивш ръководител на института по населението и икономика на труда към Китайската академия на науките, даде изявление, че населението на Китай няма да надвиши 1,5 млрд. души към 2030 г. 25389 Китайците се топят Той спомена също и че от началото на века, прирастът на население бавно се забавя, а след 20 години, той ще бъде нулев. Шокираща бе и новината, че в по- далечен план се предполага, че китайците ще намелят.

Благодарение на програмата, която правово ограничи раждаемостта, китайската населеност започна да се регулира. 0049 large 150x150 Китайците се топят След високата раждаемост, през 1979 година влиза в сила закон, който забранява повече от едно дете в семейството. Изключение правят провинциалните райони, където са позволени две деца, ако първото се окаже момиче.

Определени като по- малоценни от момчетата, китайското общество смята, че родените момиченца са „гъгреци в ориза ”. Те са заклеймени като празна инвестиция. Официалните факти говорят, че 97,5 процента от абортите са от женския пол. 010477870 big 150x150 Китайците се топят

Жестоки и безмилостни са случаите на удушени, удавени, или изоставяни момиченца .

Много бащи умъртвяват новородените си момиченца , за да има право на още един „опит” за мъжкар. А след убийството твърдят отговорно, че не е станало нищо, кой знае какво, защото мъртвият женски плод е бил грешен. Според тези чудовищни индивиди, единствено момчето е достойно за отглеждане и единствено то може да продължи рода.

Властите поддържат същото становище. За тях изоставени, убити нежни създания са ненужна смет.

e71288 d0023e68f3c8ae Китайците се топят Всеки китайски район има „квота за раждания ”. Назначен е и женски персонал, който следи менструалния цикъл на всяка дама. Ако на някоя й закъснее, тя бива отвеждана на лекар и ако се окаже, че е „трудна”, „досието” й трябва да се преразгледа дали има нужната квота за дете. Тези, които вече са родили, използват задължително противозачатъчни. А дали употребата им е редовна, отново се следи от „експерти”.

016760292860 150x150 Китайците се топят Резултатът от нежелания женски плод води до хроничен дисбаланс между нежния и силния пол. Тревожното съотношение е 6:1. Оказа се, че милиони китайци не могат да си намерят съпруги.

Така, законът за ограничаване на раждаемостта се оказа нож с две остриета.
Положителната страна се оказва драстичното намаляване на населението, а отрицателната- изчезване на женския пол.

Застрашеният вид „китайска жена” може да доведе Китай до национална катастрофа и гибел.